+371 67565300
Geyser EURO — uzmava uz krāna

Geyser EURO — uzmava uz krāna

Šis kompānijā Geizer ražotais ūdens filtrs pēc saviem izmēriem ir  pats mazākais un kompaktākais, tomēr neskatoties uz samērā zemo cenu, tas saglabā visaugstākās prasības attiecībā uz dzeramā ūdens kvalitāti. Uzmavu uz krāna var pieslēgt pie jebkura ūdensvada krāna.

  • Geyser uzmavas uz krāna ir aprīkotas ar darba režīmu slēdzi "ar attīrīšanu" un "bez attīrīšanas", kas ļauj lieki netērēt kārtridža resursu attīrot tehnisko ūdeni, kā piemēram, trauku mazgāšanai.
  • Geyser uzmavās uz krāna tiek izmantots  unikāls materiāls Aragon, kas spēj attīrīt ūdeni no aktīvā hlora, oraniskiem un hlororganiskiem savienojumiem, naftas produktiem, dzelzs, cietības sāļiem, smagajiem metāliem un pat vīrusiem, ieskaitot A hepatītu un citām kaitīgām vielām.
  • Ar Geyser uzmavām uz krāna, attīrītais ūdens ir noderīgs jūsu veselībai, iegūst patīkamu garšu un smaržu, kas būtiski uzlabo jūsu tējas, kafijas vai jebkura pagatavotā ēdiena kvalitāti.
  • Filtra resurss ir līdz 3000 litriem, kas to ļauj izmantot ne mazāk kā vienu gadu līdz kārtridža nomaiņai. Filtrācijas ātrums ir no 0,5  līdz 1 litram minūtē.
  • Filtrs ir viegli uzstādāms uz sadzives krāna maisītāja izvada un neaizņem daudz vietas jūsu virtuvē. Vajadzības gadījumā kopā ar jums, tas nomainīs arī savu dzīvesvietu.

Filtra iekārta

Uzmavā uz krāna tiek izmantots kārtridžs no unikāla materiāla Aragon, ko izstrādājusi kompānija Geizer. Unikālās filtrējošā materiāla Aragon īpašības filtram ļauj veikt dziļu  attīrīšanu no visiem sastopamajiem ūdens piesārņotajiem: hlora, dzelzs, smagajiem metāliem, kā arī baktērijām un vīrusiem, ieskaitot A hepatītu, ar ātrumu 1.5 l/min.

Vienā kārtridžā Aragon tiek izmantotas visas zināmās ūdens attīrīšanas metodes: mehāniskā filtrācija, jonapmaiņa, sorbcija un attīrīšana ar sudrabu.

Aragon pats pateiks priekšā, kad nepieciešams veikt kārtridža nomaiņu, jo tam piemīt resursa pašindikācijas īpašība: tiklīdz kārtridžs ir izsmēlis savu resursu, ūdens spiediens būtiski samazinās.

Attīrīšanas efektivitāte

Piesārņojuma veidiResursa sākumāResursa vidūResursa beigās
Nešķīstoši piejaukumi, rūsa, smiltsi, dūņas līdz 1 мкм 100% 100% 99%
Dzelzs 99% 99% 97%
Smagie un radioaktīvie metāli 100% 100% 98%
Aktīvais hlors 100% 100% 99%
Organiskie savienojumi, kancerogēni un pesticīdi 99% 99% 97%
A vīrusa hepatīts un zarnu nūjiņa 100% 100% 100%

Filtra uzstādīšana

Filtra uzstādīšana ir ļoti vienkārša - filtru uzskrūvē uz krāna izvada.

euro1   euro2

Kārtridža nomaiņa

Filtra nomaiņa ir ērta un vienkārša. Tam nepieciešams ar speciālu atslēgu, kura atrodas filtra kompletā, atskrūvēt filtra korpusu, izņemt no tā veco kārtridžu, ievietot tā vietā jauno kārtridžu, aizskrūvēt atpakaļ un filtrs ir gatavs darbam.

Aragon kārtridža reģenerācija ļauj būtiski ieekonomēt filtra apkopšanas izmaksas.

 

GEYSER internet veikals

ŠODIEN MĒS PASPĒJĀM:
Saražot filtrus:
6000
Attīrīt ūdeni, м3:
3467527
Apmierinātie klienti:
37263914