+371 67565300
Geyser ECO — kompakts ūdens filtrs

Geyser ECO — kompakts ūdens filtrs

Pielietojums

Filtrs Geyser ECO kalpo ūdensvada ūdens attīrīšanai no hlora, smagajiem metāliem, dzelzs, naftas produktiem, mehāniskām daļiņām u.c. nevēlamiem piejaukumiem. Ūdenī tiek pilnībā likvidēti visi vīrusi un baktērijas. Ūdens tiek piesātināts ar organismam nepieciešamo kalciju aragonīta formā.

DROŠS un EKOLOĢISKS

Korpuss izturēs spiediena svārstības ūdensvadā, bet savienojumu hermētiskumu nodrošina īpaša stiprinājuma sistāma fast-lock. Pārtikas klases nerūsējošais tērauds garantē, ka ūdenī nenotiks nekāda kaitīgo piejaukumu migrācija.

VIENKĀRŠI uzstādāms un apkopjams

Eco sizesVisi pieslēgšanai nepieciešamie izejmateriali ietilpst filtra komplektā. Kārtridžu var nomainīt bez speciāliem instrumentiem un ierīcēm.

KOMPAKTS

Aizņem 3 reizes mazāk vietas, nekā parastais trīspakāpju filtrs.

GEYSER-ECO TEHNISKIE RAKSTUROJUMI

Kārtridžs Aragon 3 Eco
Ūdens temperatūra, °С 4-40
Maksimālais darba spiediens, atm 8
Ražīgums (l/min) līdz 3,6
Korpusa materiāls nerūsējošais tērauds
Augstums/diametrs (mm) 225/171
Kārtridža resurss*(l) līdz 12000
*atkarīgs no ienākošā ūdens piesārņotības pakāpes

Kartridža aragon 3 eco attīrīšanas efektivitāte

Daļiņas ar izmēru >2 mikroni līdz 99%
Svins, cinks, kadmijs, cēzijs līdz 95%
Hlors līdz 100%
Pesticīdi līdz 92%
Dzelzs līdz 95%
Alumīnijs līdz 97%
Naftas produkti līdz 90%
Vīrusi un baktērijas 100 %
Aragon-BIO - mūsdienīgs, unikāls jonapmaiņas polimērs, kuram nav analogu pasaulē. Veic kompleksu ūdens attīrīšanu no mehāniskiem un ķīmiskiem piemaisījumiem. Pilnībā likvidē ūdenī visus vīrusus un baktērijas.
Aragon-Bio kārtridžā mainās ūdenī izšķīdušo cietības sāļu struktūra, veidojot cilvēka organismam piemērotu kalcija karbonāta aragonīta formu. Tādējādi neveidojas kaļķakmens (kvazimīkstināšana).
Aktivizētā presētā kokosa ogle (carbon-block) ar sudrabu. Attīra no hlora un tā savienojumiem. Padara ūdeni caurspīdīgu, bez nepatīkamas smaržas un piegaršas.

Kā Aragon 3 eco attīra no vīrusiem un baktērijam?

Kārtridžs Aragon 3 ECO satur īpaši efektīvu biocīdu piedevu, kas mijiedarbībā ar Aragon materiālu un tā struktūrā iekļauto sudrabu nenomazgājamā formā rada trīskāršu garantiju aizsardzībai no vīrusiem un baktērijām.

Kārtridžā Aragon 3 ECO mikroglobulu izmēri ir daudzkārtēji samazināti, kas būtiski ļauj palielināt sorbenta elektrokinētisko potenciālu, pateicoties palielinātai kontakta virsmai.

Kārtridžā Aragon 3 ECO izmantota īpaša, unikāla tehnoloģija Monocondensing - polimēra poru monodispersijas sadale, kas palielina jebkuru kaitīgo piemaisījumu aizturēšanas garantiju visā kartridža tilpumā, saglabājot augstas attīrīšanas spējas visu kartridža kalpošanas laiku.

GEYSER internet veikals

ŠODIEN MĒS PASPĒJĀM:
Saražot filtrus:
3692
Attīrīt ūdeni, м3:
2187278
Apmierinātie klienti:
34118848