+371 67565300
Geyser Prestige — reversās osmozes filtri

Geyser Prestige — reversās osmozes filtri

Geyser Prestige sistēmas ar reversās osmozes membrānu ļauj iegūt maksimāli attīrītu ūdeni. Attīra no cietības sāļiem, smagajiem metāliem, organ-iskajām vielām, baktērijām un vīrusiem.

Klasiskais Geyser Prestige filtrs ar trīspakāpju priekšattīrīšanu.

Tehniskie parametri:
Attīrāmā ūdens temperatūra ............................. līdz 400С
Ražība .................................................................... līdz 200 l/diennaktī
Darba spiediens ................................................... no 3 atm
Darba spiediens modeļiem ar sūkni ................. 2-8 atm
Barošana .................................................................. 220 V, 50 Hz (modeļos ar sūkni)

Modelis Priekšattīrīšana Membrāna * ** *** Sūknis Krāns Artikuls

Geyser Prestige

PP5,
СВС 10 мкм,
СВС 10 мкм,
(10SL)
Desal
1812–50 GPD
+ - 12 - 3,6 20001
7,6 20010
3,8 20009
Geyser Prestige M 1812–50 GPD + + 12 - 7 20007
7,6 20011
Geyser Prestige P 1812–50 GPD + - 12 + 3,6 20015
Geyser Prestige PM 1812–50 GPD + + 12 + 7 20019

* – ogles postfiltrs; ** –mineralizācija; *** – tvertne;

Priekšrocības:

  • Reversās osmozes filtri , pateicoties spējai attīrīt ūdeni ar ļoti augstu cietības sāļu saturu — vairāk nekā 10 mg-ekv/l, ir ieguvušas plašu popularitāti ūdens attīrīšanas sistēmu vidū. Izmantojot tradicionālo (filtrējošais materials-jonapmaiņas sveķi) ūdens attīrīšanas metodi, pie augstas ūdens cietības sveķu mīkstināšanas resurss tiktu ātri izsmelts un  būtu jāveic biežas filtrējošā materiāla reģenerācijas
  • Pēc ūdens attīrīšanas efektivitātes reversajai osmozei analogu nav. Sadzīves filtros, kuros tiek izmantots reversās osmozes princips, ūdens tiek attīrīts no visiem zināmajiem piesārņojuma veidiem. Reversās osmozes membrāna sadala ienākošo ūdeni attīrītā ūdenī un koncentrēta piemaisījumu ūdenī, kurš nonāk drenāžā. Šāds efekts tiek iegūts, jo reversās osmozes membrānas poru izmērs ir vienāds ar ūdens molekulu izmēru, bet visi piemaisījumi ir daudz lielāki, tādējādi tie netiek caur membrānu.
  • Ūdens attīrīšanas sistēmā Geyser Prestige tiek izmantotas mūsdienīgas membrānas ar paaugstinātu resursu, kuras ražo kompānijā Desal. Jaunākie membrānu modeļi, ar papildus aizsargājošo slāni, ļauj ievērojami samazināt dzelzs un cietības sāļu postošo ietekmi uz membrānas porām, tajā pašā laikā būtiski pagarinot tās izmantošanas ilgumu. Tomēr ūdeni nav nepieciešams attīrīt pilnībā no visiem mikroelementiem. Pilnībā attīrīts ūdens  pēc vairāku mediķu domām var būt nevēlams cilvēka veselībai

  • Tikai sistēmā Geyser Prestige attīrītais ūdens tiek bagātināts ar dabīgiem minerāliem izmantojot speciālu mineralizatoru. Mineralizators tiek ražots uzņēmumā Geizer, izmantojot tikai un vienīgi dabīgus komponentus, bagātinot ūdeni ar cilvēka veselībai noderīgajiem kalcija un magnija sāļiem. Tādā veidā ar Geyser Prestige attīrītais ūdens pēc savām īpašībām ir līdzīgs kalnu ledāju ūdenim. Geyser Prestige modeļos ir iespējams izvēlēties jums nepieciešamo sistēmu ar vai bez mineralizācijas. Filtros ar mineralizāciju tiek izmantots divtaustiņu krāns Nr.7.

  • Sadzīves filtra Geyser Prestige  priekšattīrīšanas sistēmā tiek izmantoti SlimLine standarta kārtridži, kas ļauj efektīvi attīrīt ienākošo ūdeni no piesārņojumiem. Tikai SlimLine standarta kārtridži var garantēt augstu ūdens attīrīšanas efektivitāti un ilglaicīgu filtra darbības laiku.

Attīrīšanas efektivitāte:

Rādītājs Attīrīšanas efektivitāte %
Smagie metāli (svins,dzīvsudrabs, stroncijs, sudrabs u.c.) 99
Kalcijs 99
Magnijs 99
Alumīnijs 99
Hlorīdi 99
Sulfāti 99
Baktērijas un vīrusi 99

Priekšattīrīšana Geyser Prestige sistēmās

Reversās osmozes filtros Geyser Prestige pielieto  ūdens priekšattīrīšanu, izmantojot maināmos kārtridžus.

1-ā pakāpe – mehāniska ūdens attīrīšana, izmantojot polipropilēna kārtridžu ar porainību 5 mkm. Aizsargā reversās osmozes membrānu no nešķīstošiem piemaisījumiem – smiltīm, rūsas.

2-ā pakāpe – kārtridžs CBC (karbon-bloks) no presētas kokosa aktivizētās ogles –reversās osmozes membrānas aizsardzība no hlora un organiskiem savienojumiem. Šī veida kārtridžiem piemīt lielāka sorbcijas spēja nekā parastajai granulētajai oglei. Kārtridžs CBC attīra ūdeni no hlora, uzlabo garšu, krāsu un ūdens smaržu. . Kārtridža porainība 10 mkm.

prestige_moika  Reģioniem ar augstu dzelzs un cietības sāļu saturu šajā pakāpē ūdens attīrīšanai var tikt izmantots kārtridžs Aragon (joapmaiņas polimērs). Pateicoties tam reversās osmozes membrāna kalpos ilgāk. Kārtridžs Aragon ir kompānijas Geizer „know-how”. Filtrmateriāls Aragon ir unikāls polimērs, kurā izmanto mikroglobulāro attīrīšanas paņēmienu. Tas aiztur pašus mazākos mehāniskos piemaisījumus un attīra ūdeni no izšķīdušiem, ķīmiskiem piemaisījumiem, mīkstina un atdzelžo ūdeni - pateicoties tā sarežģītajai struktūrai,sorbcijas un jonapmaiņas mehānismiem.

Sudrabs metāliskā formā polimēra struktūras iekšienē novērš izfiltrēto baktēriju un vīrusu vairošanos. Attīrot ūdeni, Aragon maina tajā izšķīdušo kalcija un magnija sāļu (cietības sāļu) struktūru – „kvazimīkstināšanas” efekts, kura rezultātā ūdenī 10 reizes palielinās aragonīta daudzums – kalcija lietderīgā forma.

Visu Aragon kārtridžu unikalitāte slēpjas tajā, ka tajos vienlaicīgi darbojas divi ūdens attīrīšanas mehānismi: cietības sāļu jonapmaiņas (mīkstināšana) klasiskais mehānisms un „kvazimīkstināšanas" efekts (2004138606/15 patents).  Karsējot ūdeni, kas bagātināts ar aragonītu neveidojas kaļķakmens un esošie kaļķakmens nosēdumi uz trauku sieniņām tiek šķīdināti.

Kārtridža Aragon resurss līdz 7000 litriem, bet ņemot vērā reģenerācijas iespēju var sasniegt pat 25000 l. Turklāt Aragon pats pasaka priekšā, kad nepieciešams veikt tā nomaiņu vai reģenerāciju, pateicoties tā resursa pašindikācijas īpašībai - filtra resursa beigās strauji samazinās attīrītā ūdens spiediens.

3-ā pakāpe – kārtridžs CBC (karbon-bloks) no presētas kokosa aktivizētās ogles reversās osmozes membrānas aizsardzībai no hlora pārpalikumiem un organiskiem savienojumiem. Kārtridža porainība 10 mkm.

Reversās osmozes membrāna

Reversās osmozes membrāna ir viena no galvenajām sastāvdaļam  Geyser Prestige ūdens attīrīšanas sistēmā. Membrānai ir ruļļveida forma. Ražotājs- firma Desal. Reversās osmozes membrānas porainība ir  0.0001 mkm. Tāds poras izmērs ir salīdzināms ar ūdens molekulas izmēru, tāpēc reversās osmozes membrānai tiek cauri tikai ūdens molekulas.

Ogles postfiltrs

Ogles postfiltrs, izstrādāts pēc karbon-bloka tehnoloģijas kompānijā Geizer speciāli reversās osmozes sistēmām. Uzlabo attīrītā ūdens garšu un smaržu, attīra ūdeni no atlikušā hlora un nepatīkamām smakām.

Mineralizators

Mineralizators, izstrādāts kompānijā Geizer  speciāli ūdens filtram Geyser Prestige, veidots no dabīgiem un ekoloģiski tīriem materiāliem. Tas atjauno optimālo cilvēkam nepieciešamo minerālu sastāvu attīrītajā ūdenī.

GEYSER internet veikals

ŠODIEN MĒS PASPĒJĀM:
Saražot filtrus:
5853
Attīrīt ūdeni, м3:
2842241
Apmierinātie klienti:
34614583