+371 67565300
CATALON — Nākotnes filtrējošais materiāls

CATALON — Nākotnes filtrējošais materiāls

Kas ir Catalons?

CATALON — Nākotnes filtrējošais materiālsCatalon — kompānijas Geizer jaunākais izstrādājums  - šķiedrains, jonapmaiņas, jaunās paaudzes materiāls (patents Nr 2013114497). Pirmo reizi pasaulē radīts jonapmaiņas šķiedru sorbents, kurš pilnībā aiztur vīrusus neizmantojot antibakteriālas piedevas, ķīmiskās vielas, reaģentus, ultra-violeto gaismu vai membrānu. 100% iznīcina vīrusus, to apstiprina ekspertīzes kas veiktas OOO„Inovāciju centrs”„Ental”.

Nākotnes materiāls-Catalon

  • Catalon ne tikai novērš  helātu īpašību  veidošanos  (selektīva  smago metālu noņemšana),bet arī amfolītās. Tas nozīmē, ka Catalon noņem  ne tikai katjonus (varš, cinks,  kadmijs), bet arī anjonus (organiskie,  hlororganiskie savienojumi un dzelzs baktērijas).
  • Catalona sastavā ir sudrabs  nenomazgājamā formā, kas novērš baktēriju vairošanos.
  • Catalon saglabā dabisko minerāļu saturu  izfiltrētajā ūdenī.

Jauns kvalitatīvs attīrīšanas filtrs — geizer krūzēm

Geizer krūzes filtra kārtridžā 501 tiek izmantota jauna tehnoloģija- slāņveida sorbenta piepildīšana (patents Nr. 2013114497), kas novērš nevēlamu efektu rašanos (tuneļefekts, sprauga starp koorpusu un sorbentu) , kas ir īpaši svarīgi, lai likvidētu vīrusus un baktērijas.

Ūdens kas ņemts no centraizētās ūdens apgādes sistēmas, attīrīts  ar krūzi geizer filtru — Catalon pilnībāatbilst SAN PIN 2.1.4.1074-01 standartiem „Dzeramais ūdens”( to apstiprina ekspertīzes kas veiktas OOO„Inovāciju centrs”„Ental”).

catalon cartridge inside1 Filtrējošais slānis no amfolītās Catalon šķiedras. Atšķirībā  no citiem šķiedrainiem materiāliem, šis materiāls ne tikai noņem  smagos metālus (dzelzs, svina, vara un u.c.), bet arī organisko vielu piemaisijumus, kolodialo dzelzi, vīrusus.

2 Filtrējošais un kondicionējošais slānis. Augstas  kvalitātes kokosa ogles ar jonapmaiņuas sveķiem. Noņem  hlora, organiskos piemaisījumus, pestecīdus un uzlabo ūdens garšu.

3 Beigu aizsardzības slānis no modificētās šķiedras  Catalon. Pateicoties  dažādu  struktūru  slāņiem filtrā, palielinās ūdens filtrācijas kvalitāte. Catalons, filtrējot ūdeni,  rada apstākļus vienotai ūdens plūsmas sadalīšanai (noverš tuneļa efektu).  Novērš baktēriju vairošanos,  nodrošina antiizmešanas un pašindikācijas funkcijas.

Geizer krūzes ar Catalonu, priekšrocības.

  • Pilnīga ūdens aizsardzība pret vīrusiem ( patents Nr 2013114497) ,  neizmantojot  membrānu  un ultra- violeto gaismu. Rezūltatus apstiprināja  neatkarīgie  eksperti OOO „Inovāciju centrs” „ Ental”.
  • Nesatur biocīdu  piedevas  un antibiotikas.
  • Samazina ūdens cietību.
  • Vienmerīga apjoma filtrācija, nepiemīt tuneļa  efekts,kas nodrošina kvalitatīvāku ūdens filtrāciju.

GEYSER internet veikals

ŠODIEN MĒS PASPĒJĀM:
Saražot filtrus:
6000
Attīrīt ūdeni, м3:
3335257
Apmierinātie klienti:
37263516