+371 67565300
Aragon BIO — 100% iznīcina vīrusus un baktērijas

Aragon BIO — 100% iznīcina vīrusus un baktērijas

ARAGON-BIO kompleksi spējīgs attīrīt ūdeni no mehāniskiem, ķīmiskiem, organiskiem piemaisījumiem, kā arī 100% iznīcina vīrusus un baktērijas.

Materiāla Aragon BIO testēšanas rezultāti uz reāliem vīrusiem kā Hepatīts A, norovīrusi, rotavīrusi un vīrusu modelis MS2 Krievijā un ASV uzrādīja to pilnīgu izzušanu, līdz pat koncentrācijai 108> gab/ml.

Kārtridža Aragon BIO rotavīrusu un norovīrusu attīrīšanas rezultāti

Koncentrācija, h/l1,0x10 9 1,0x10 8 1,0x10 7 1,0x10 6
Pirms filtrācijas + + + +
Pēc filtrācijas + - - -

+ vīrusi atrasti; - vīrusi nav atrasti

Kārtridža Aragon BIO poru izmēri ir 0,5 mkm, bet vīrusu izmēri apmēram 30 - 40 nm, tas ir, 15 reizes mazāki. Ja nebūtu mijiedarbības starp materiāla porām un vīrusiem, tie tikpat viegli izietu cauri materiāla porām kā dažādi kukaiņi, kas ielido pa atstātu atvērtu logu. Tika noskaidrots, ka Aragon BIO porām piemīt intensīvs virsējais lādiņš, kas ir pretējs vīrusu lādiņam. Tādā veidā starp Aragonu un vīrusiem veidojas elektriska mijiedarbība, kura ir analoģiska pretēju lādiņu mijiedarbībai.

Aplūkojot materiāla Aragon BIO struktūru, vidējais poru izmērs ir apmēram 0,5 mkm. Līdz ar to, elektriskais lauks no globulas pilnībā pārklāj poras iekšējo tilpumu. Izveidojoties atsevišķu globulu laukiem, poras iekšienē veidojas gradients elektriskais lauks ar augstu spriegumu. Kā piemēru paņemsim standarta kārtridžu Aragon BIO

globyla_mini

Tā filtrējošā slāņa biezums ir 30 mm. Lai pārvarētu šo barjeru, vīrusam ir jāiziet cauri izliektai ķēdei, kura sastāv no 40000 lādētām porām. Kurš gan no mums bērnībā nav pārbaudījis uz mēles bateriju, vai tā ir uzlādēta vai nav? Tāpat arī vīrusi izejot cauri porām, saņem elektriskās strāvas lādiņu, tikai 1000 reizes stiprāku, kā rezultātā vīrusa apvalks iet bojā, un vīruss zaudē savu aktivitātes spēju. Aragon BIO globulu spēja pie elektriskās mijiedarbības, apzīmējās ar elektrokinētisko potenciālu (p-potenciāls). Tas tika izmērīts un izrādījās vienāds ar 45 mB. Tas ir daudz augstāks nekā pēc sastāva radniecīgajiem parastajiem katjonapmaiņas materiāliem (5 mB).

sheme4Tika konstatēts, ka Aragon BIO globulu elektrokinētiskais potenciāls iznīcina ar poru izmēru palielinājumu. Analoģiska efektivitāte piemīt attīrīšanai no vīrusiem. Tāpēc garantētai attīrīšanai no vīrusiem un baktērijām, kārtridži Aragon BIO tiek ražoti ar stingri fiksētu porainību, kas nepārsniedz 0,5 mkm.

Ar ko Aragon BIO atšķiras no Aragon?

  1. Polimēra poru monodispersijas sadale
    Šī unikālā Monocondensig tehnoloģija palielina jebkuru kaitīgo piemaisījumu aizturēšanas garantiju visā kārtridža tilpumā, saglabājot augstas attīrīšanas spējas visu kārtridža kalpošanas ilgumu.
  2. Globulu izmēru samazinājums (līdz 5 mkm)
    Tas ļauj palielināt filtrējošā materiāla Aragon BIO elektrokinētisko potenciālu, pateicoties iekšējās uzsūcošās virsmas palielinājumam.
  3. Biocīda piedeva materiāla sastāvā
  4. Poras iekšējā virsmā tiek uzklāts metāliskā sudraba slānis
  5. Katra kārtridža pilnīga īpašību kontrole ražošanas laikā.

GEYSER internet veikals

ŠODIEN MĒS PASPĒJĀM:
Saražot filtrus:
3699
Attīrīt ūdeni, м3:
2189016
Apmierinātie klienti:
34118854