+371 67565300

Vai uz ūdens patēriņa rēķina ir iespējams ieekonomēt?

Šis gadsimts mums ir iemācījis  taupīt līdzekļus. Vienmēr ir lietderīgi aizdomāties, vai mēs par kaut ko nepārmaksājam. Cilvēki bieži vien aizmirst, ka izņemot viņus, mājās atrodas arī citi ūdens patērētāji - tās ir mūsu sadzīves sistēmas un santehnika. Ja kāda no iekārtām salūzt, bieži vien mums nākas šķirties no krietnām naudas summām uz to remontu vai pat jaunas tehnikas iegādi. Tāpat zināms, ka ūdens ārējais izskats nav tā tīrības un drošības rādītājs. Lūk daži piemēri:

Ūdens ārējais izskats nav tā tīrības un drošības rādītājs.

Pat tīrs un caurspīdīgs ūdens var saturēt dažādus šķīstošus un nešķīstošus piemaisījumus, kuri spēj nodarīt kaitējumu gan cilvēka veselībai, gan sadzīves tehnikai.

Lai iegūtu «normālu ūdeni» pilnībā pietiek izmantot mazu filtru ar nerūsējošu sietiņu.

Tas, protams, ir noderīgi, bet ar to ir par maz. Daudz drošāks risinājums ir standarta «Big Blue» maģistrālais kārtridžtipa filtrs visai mājai. Visbiežāk gan tiek uzstādīti korpusi, kas ir 4 reizes mazāki — «Slim Line» standarta. Gala rezultātā, lai ūdenim ejot cauri filtram būtu normāla plūsma, 10 SL korpusā ir jāievieto kārtridžs ar ļoti lielām porām, līdz ar to izslēdzot filtra galveno uzdevumu — aizsargāt sadzīves tehniku un santehniku. «Big Blue» uzstādīšana mazinās iekšējo koroziju un pagarinās keramisko maisītāju mūža ilgumu, kurus negatīvi ietekmē rupjo daļiņu iekļūšana tajos..

Nākamais solis – aizsardzība pret kaļķakmeni.

Sildot cietu ūdeni, sildierīcēs veidojas kaļķakmens. Pavisam vienkāršs fakts – 1 mm kaļķakmens palielina elektroenerģijas patēriņu par 10 %! Atbilstoši tam, tējkannas uzvārīšana jums izmaksā 2 reizes dārgāk. Ja kāds ir aizmirsis, tad  1kw/h  izmaksā 0,0818 Ls. Kas par to? Reklāmās, tiek bieži parādīts, ka sadzīves tehnika mēdz nestrādāt. Tajās pat tiek parādīts veids, kā ar to cīnīties, tikai tā vietā, lai katrā mazgāšanas reizē pievienotu brīnumlīdzekļus, daudz vienkāršāk un izdevīgāk ir ūdens maģistrālei pievienot kolbu ar granulētu iebērumu, ko sauc par polifosfātu. Tas ir tas pats līdzeklis, tikai granulu veidā. Ar vienu piepildīšanas reizi pietiks vismaz pusgadam, bet aizsargāta tiks pilnībā visa tehnika, ieskaitot boileri. Jūsu iekārtas būs aizsargātas ne tikai no kaļķakmens, bet arī no dzelzs. Viss ir vienkārši, ērti un izdevīgi! Pavisam vienkārši Geizer 1PF filtrs (polifosfāta iebērums) maksā 5,05 Ls un ar to pietiek 150 mazgāšanas reizēm, bet viena paciņa kalgona Jums izmaksā 5 Ls un ar to pietiek vidēji 20 mazgāšanas reizēm. Līdz ar to viena mazgāšanas reize izmantojot filtru Geizer 1PF Jums izmaksā 0,034 Ls, bet izmantojot kalgonu viena mazgāšanas reize izmaksā jau krietni dārgāk – 0, 25 Ls.

Kvalitatīvs, jauns ūdens attīrīšanas līmenis.

Viennozīmīgi, visas investīcijas ūdens attīrīšanas sistēmās ir liels ieguldījums mūsu veselībai. Kompānija Geizer ir izstrādājusi universālu risinājumu aukstajam un karstajam ūdenim — maģistrālo filtru «Geyser Typhoon» ar kārtridžu «Aragon 3». Pēc tādas ūdens aptrādes, jūs uzreiz sajutīsiet pārmaiņas — ūdens kļūs tīrs un caurspīdīgs. Un tās ir tikai ārējās pārmaiņas. Patiesībā ūdens iekšēji kļūst pavisam savādāks. Tas notiek pateicoties kārtridžam «Aragon 3». Šis kārtridžs attīra ūdeni no hlora, smagajiem metāliem, mangāna, sērūdeņraža, pesticīdiem, organiskajiem, ķīmiskajiem un mehāniskajiem piemaisījumiem. Ūdens tiek apstrādāts ar sudrabu, kas izslēdz mikroorganismu vairošanos. Vēl vairāk, «Aragon3» izmaina izšķīdušo cietības sāļu struktūru, pārveidojot kalcītu (tas pats kaļķakmens tējkannā) aragonīta formā — kuru labi uzņem cilvēka organisms. Tas savukārt nozīmē, ka katra maltīte stiprinās jūsu vecāku sirdis, jūsu bērnu zobus,kā arī, protams, vairos jūsu ģimenes daiļā dzimuma pārstāvju skaistumu.

ŠODIEN MĒS PASPĒJĀM:
Saražot filtrus:
6162
Attīrīt ūdeni, м3:
3155794
Apmierinātie klienti:
37262976