Galvenā

Produkcija

Tehnoloģijas

Kur nopirkt

Kontakti

water header lv

Laipni lūdzam Latvijas
pārstāvniecībā!

Aragon

Unikālais jonapmaiņas filtrējošais materiāls.

Materiāls Aragon

Aragon ir mikroporains jonapmaiņas polimērs ar bakteriostatisku sudraba piedevu. Mehāniskie piejaukumi (rūsa, dūņas, smiltis, māli) lielākoties nosēžas uz filtra materiāla ārējām virsmām. Dzelzs, alumīnija, svina, radioaktīvu elementu savienojumi un citi šķīstoši piejaukumi tiek atdalīti jonapmaiņas procesā. Iekšējā uzsūcošā virsma atdala no ūdens hloru, organiskos savienojumus, naftas produktus, hlora organiskos savienojumus un citus kaitīgos piejaukumus. Pateicoties „kvazimīkstināšanas” efektam kaļķakmens (kalcija un magnija karbonāti) maina savu kristālisko struktūru uz aragonīta struktūru (2004138606/15 patents), kā rezultātā samazinās katlakmens daudzums.

Materiāla Аragon 8 unikālās īpašības

Jonapmaiņas īpašības un liela iekšējā absorbējošā virsma (līdz 500 m2/g) nosaka tā unikālās filtrējošās īpašības.

1. Kvazimīkstināšana: kalcijs jūsu veselībai un nekāda kalķakmens 

Tikai ARAGON piemīt unikāla īpašība ūdens cietības sāļus pārveidot lietderīgā kalcija formā-aragonītā. Kalcija aragonīto formu lieliski pārstrādā cilvēka organisms, radot veselību veicinošus procesus organismā. Materiāls aragonīts neveido kaļķakmeni uz sadzīves tehnikas.

 
 
 
 
2. Pašindikācija: Jūs neaizmisīsiet nomainīt kārtridžu!

Tikai ARAGON  pateiks priekšā, kad jānomaina kārtridžs. Tas notiek pateicoties tam, ka filtra resursa beigās strauji samazinās attīrītā ūdens spiediens filtra izejā.

3. Trīskārša aizsardzība no baktērijām un vīrusiem

Tikai Aragon nodrošina trīskāršu aizsardzību no baktērijām un vīrusiem.

4. 3 filtrēšanas veidi pilnīgai ūdens attīrīšanai

Tikai ARAGON ietver sevī trīs filtrēšanas veidus-mehānisko, jonapmaiņas un sorbcijas. Tas palīdz veikt kompleksu ūdens attīrīsanu no visdažādākajiem piesārņojumiem.

5. Aktīvais sudrabs aizsardzībai no baktērijām

Tikai ARAGON materiāla struktūrā ir integrēts sudrabs neizskalojamā formā. Tasne tikai nomāc mikroorganismu vairošanos, bet arī nepieļauj sudraba izskalošanos attīrītajā ūdenī.

6. Individuāls risinājums katram ūdens veidam

 Tikai ARAGON tiek ražots dažādās modifikācijās, ievērojot katra ūdens piesārņojuma veidu.

7. Antiizmešana: kaitīgie piemaisījumi nekad nenokļūs attīrītajā ūdenī

Tikai ARAGON piemīt unikāla spēja „antiizmešana”: pateicoties sarežģītajai materiālalabirinta struktūrai nevēlamie kaitīgie ūdens piemaisījumi nenokļūs dzeramajā ūdenī.

8. 30% ekonomija pie katras nomaiņas

 Tikai ARAGON iespējams reģenerēt mājas apstākļos, tadējādi ievērojami palielinot tā resursu. Filtriem ar ARAGON ekspluatācijas izmaksas ir par 30% zemākas salīdzinot ar citiem filtriem.

 

 

Kā Aragon attīra ūdeni? 

Filtrācijas veidi

1. Mehāniskā filtrācija

Norisinās uz ARAGON virsmas; atkarībā no lietošanas nosacījumiem, tas tiek ražots ar porainību no 0,01 līdz 3 mkm, kas ļauj izfiltrēt pat ļoti mazus piemaisījumus.

2. Jonapmaiņa

Aragon jonapmaiņas īpašības ļauj attīrīt ūdeni no dzelzs, cietības sāļiem, smago metālu joniem, alumīnija, radioaktīvajiem elementiem, kā arī veikt tā reģenerāciju (īpašību atjaunošana), kas ievērojami samazina ūdens attīrīšanas patēriņus.

3. Sorbcija

ARAGON sorbcijas īpašības ir salīdzināmas ar labākajām  aktīvās ogles markām un nodrošina efektīvu attīrīšanu no hlora un organiskajiem savienojumiem. Papildus ARAGON uzlabo attīrītā ūdens garšu, noņem nepatīkamo aromātu un padara ūdeni absolūti caurspīdīgu.

 

 

GEYSER internet veikals

 

 

 

Яндекс.Метрика